Дошколята рекомендуют

(Русский)

Индекс цитирования

postheadericon Чому гомеопатія не так розповсюджена як алопатична медицина

Продовжуємо отримувати нові знання. У даній публікації Людмила Іванівна пропонує замислитися над причинами, чому гомеопатія не так розповсюджена, як звичні для нас методи традиційного лікування. Отже…

Гомеопатична медицина є повноцінною альтернативою алопатії, а часто – ефективнішою, ніж вона. Причин того, що гомеопатія займає незначне місце в системі охорони здоров’я, багато. Ось деякі з них:

1) Офіційну медицину підтримує держава, закони і конституції усіх країн світу, вона намагається витіснити будь-які альтернативні методи лікування. Тим більше, вона намагається не припустити розвитку цілісної та абсолютно самодостатньої науки зцілення, що базується на знанні того, як працює життєва сила людини, і здатної повністю замінити алопатичні методи лікування.

2) Фармацевтичний бізнес, тісно та безпосередньо пов’язаний з офіційною медициною, можна порівняти за прибутками тільки з торгівлею наркотиками та зброєю. Тому у гонитві за прибутком, він поводиться тим агресивніше, чим більший прибуток можна отримати. Таким чином, алопати і фармацевти отримують тим більший прибуток, чим більша кількість людей хворіє і чим більше ліків ці хворі купують. А значить, офіційна медицина в цілому не зацікавлена у здоров’ї людей. Гомеопатичні ж ліки є дешевими, їх необхідно мало за умови грамотного лікування. З продажу гомеопатичних препаратів великого прибутку не буде.

3) Основна робота лікаря-алопата – встановлення точного діагнозу, що вимагає великої кількості дорогих аналізів та досліджень, високотехнологічного обладнання та складних хімічних реактивів. Хворих переконують, що така дорога діагностика для них є життєво необхідною. Гомеопату ж достатньо довірливої бесіди з пацієнтом для виявлення основних симптомів хвороби, що, звісно, не формує у пацієнта такої довіри, як складна галузь діагностичної медицини. Гомеопатія в цьому випадку видається дуже простою та примітивною.

4) Звиклі лікуватися великими дозами отруйних речовин, пацієнти не можуть зрозуміти того, що лікувати можна й нематеріальними дозами ліків, в яких частіше за все немає жодної молекули вихідної речовини. Тим більше нездатні зрозуміти цього лікарі, яким за часи навчання навіюють: чим більша доза – тим вища результативність, тому у своїх призначеннях вони прагнуть до максимально припустимих певною людиною доз. Це є причиною того, що переважна кількість алопатів, навіть при великому бажанні, не можуть стати ефективними гомеопатами, застосовуючи гомеопатичні препарати за тими саме принципами, до яких вони звикли. Такі “алопатичні гомеопати” сприяють розвитку невірних переконань, порушенню гомеопатичних законів, закріпленню негативного ставлення до гомеопатії у пацієнтів.

5) Переважна більшість гомеопатів у світі, а тим більше у країнах колишнього соціалістичного табору, є у минулому алопатами, які лікують за діагнозом. Часто вони застосовують сучасні методи діагностики, наприклад метод Фолля, використовують комплексні препарати, забуваючи про те, що головне у гомеопатії – індивідуальний підхід до кожного пацієнта. При цьому вони називають себе класичними гомеопатами, а пацієнт, що має нещастя потрапити до такого гомеопата, ніколи до нього не повернеться, переживши крах надії або сильне загострення хвороби. Думки саме таких пацієнтів, які стверджують несправжність гомеопатії, підтверджуються й алопатами. Їх можна прочитати на багатьох форумах у мережі Інтернет.

6) Гомеопатія є мистецтвом зціленя так само, як і наукою. А значить, що тут важливою є особистість лікаря, його спостережливість, уміння синтезувати отриману інформацію, робити правильні висновки, прагнути до постійного пошуку нових знань. Саме гомеопат, що має ці якості, особливо цінний і знайти його дуже складно. Це заважає гомеопатії сформуватися як системі, подібній до офіційної медицини. Результативна класична гомеопатія завжди буде представлена окремими творчими особистостями.

Людмила Іванівна Каменєва

Прочтите также:

1 комментарий к записи “Чому гомеопатія не так розповсюджена як алопатична медицина”

  • Противники гомеопатии всегда выставляют аргумент, что нет доказательств, клинических исследований подтверждающих ее эффективность.
    Увы,но сама суть гомеопатии, предусматривающая индивидуальный подбор препарата, делает невозможным провести эти самые исследования!

Оставить комментарий

Радимо матусям!
(Русский)

Программа развития детей от 1 года до 7 лет ВундеркиндикИ.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.