postheadericon Які хвороби можливо лікувати гомеопатією

Продовжуємо знайомитися з особливостями гомеопатичного лікування. У цій публікації Людмила Іванівна розповість нам, які хвороби можна лікувати гомеопатією.

Найбільш ефективно в гомеопатії відбувається зцілення будь-яких функціональних порушень, коли звичайними методами діагностики ще не фіксуються видимі патологічні зміни органів.

Високою також є ймовірність одужання у випадку незначних патологічних змін тканин. Хоча самі ці зміни можуть залишитися назавжди, хвороба відступить і людина буде почуватися здоровою. Але у цьому випадку для досягнення мети необхідне тривале лікування – можливо декілька років.

Найбільш складними для гомеопата є випадки з важкими патологічними змінами у організмі. У таких випадках і гомеопату, і пацієнту слід запастись терпінням на багато років співробітництва. Зцілити такого пацієнта повністю здатні лише декілька гомеопатів у світі, якщо взагалі це можливо і це дозволить життєва сила пацієнта. Але навіть у таких випадках можливе покаращення загального самопочуття, відмова від отруйних доз хімічних препаратів, ведення звичного образу життя, зупинення розвитку прогресуючої хвороби.

Найшвидший, на межі з чудом, ефект дає гомеопатичне лікування дітей, життєва сила котрих ще не виснажена і здатна впоратися з будь-якими хворобами. Причому, чим менша дитина, тим гомеопатичне лікування буде ефективнішим.

Дуже повільно і важко зцілюються люди похилого віку, оскільки їх життєва сила дуже послаблена у процесі багаторічної боротьби із хворобами.

Людмила Іванівна Каменєва

Прочтите также:

Оставить комментарий

Радимо матусям!
(Русский)

Программа развития детей от 1 года до 7 лет ВундеркиндикИ.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.