Дошколята рекомендуют

(Русский)

postheadericon Мій офіс

Кожна людина повинна мати робоче місце. Так вийшло, що у реальному житті робочого місця я не маю. Так, є кафедра, на якій я працюю, але свого особистого робочого місця я не маю. І це дуже сумно. Не кажу вже про те, що це дуже незручно. Коли на кафедрі одночасно багато співробітників і усім необхідно розміститися. Причому не тільки їм, але й декілька студентів поряд із собою розташувати, поспілкуватися, проконсультувати. Багато чого! А тут – місця немає.

кабинет 1Але так більше не буде. Я вирішила мати не просто робоче місце – а цілий офіс, хоча й віртуальний.

Мій віртуальний офіс – мій особистий комфортний простір, де я можу займатися творчістю, консультувати з різних питань вихователів і батьків, спілкуватися зі своїми читачами, пропонувати додаткові послуги. Помічаю, що із задоволенням проводжу тут усе більше часу. Тут затишно і не слід втомлюватися від транспортних поїздок, негоди, небажаних гостей, виснажливого заповнення непотрібних нікому папірців, іншого клопоту, який відволікає від головного. Тут я займаюся тільки корисною, улюбленою справою.

День у віртуальному офісі проходить, як мить. Але ця мить прекрасна. Видається офісна робота надає мені задоволення. Звичайно, ще багато чого слід навчитися, але вже те, що я знаю і вмію, дає відчуття впевненості, великої радості, злету. Наприклад, самостійне створення інтернет-сторінок, адміністрування сайту, робота з різноманітними додатками, спілкування через Skype, ділове листування, пошук потрібної інформації в Інтернет. Працюючи у мережі не перший рік я помітила, що віддалена робота – це зручно. Її шукають матусі з малюками, програмісти, дизайнери, менеджери та багато інших спеціалістів. Вона дійсно робить нас мобільшінішими. Впевнена, що зі мною погодяться багато хто з вас, хто працює так само: працюючи віддалено ми встигаємо зробити набагато більше, виконуємо поставлені завдання якісніше, творчо підходимо до прийняття рішень у нестандартних ситуаціях.

Звичайно, ви можете заперечити – що це за робота вдома? Погоджуся. Домашні справи відволікають від роботи, особливо жінок, які мають багато домашнього клопоту. Але все ж таки – віддалений співробітник, навіть за високої зайнятості домашніми справами, завжди може відволіктися від них і трохи “відпочити”, виконуючи конкретно поставлені завдання на пений день. У такому випадку важливо лише навчитися планувати свою діяльність, до мінімуму скорочувати безцільне ходіння сторінками Інтернер, оперативно реагуючи на пропозиції, повідомлення, листи тощо. Знаю, що багато хто цього робити не вміє. Значить, цього треба навчитися.

Приємно бути “сама собі хазяйка”. Офіс хоча й потребує високої самодисципліни, але й дає багато можливостей. Наприклад, я сама вирішую, що і коли буду робити, планую й вибудовую свій день так, як мені зручно, а не за розкладом занять чи наказом начальника. І звітую виключно перед собою. Адже усе, що я роблю в офісі, кінець кінцем набуває завершену матеріальну форму – чи то стаття для сайта, методичний посібник, мультимедійна продукція… Робота в офісі це й можливість знайомства з новими людьми, налагодження партнерських взаємин, обговорення, планування та реалізація найсміливіших ідей.

Хочете на екскурсію? Будь ласка! Із задоволенням запрошую у гості: заходьте за посиланням!

Помандрували? Цікаво? Ви думаєте, що це єдиний офіс? Звичайно ж ні. Адже зараз можливість працювати одночасно у декількох офісах, при цьому не витрачаючи час на переїзди та ще й не виходячи за межі дому – це не фантастика.

А як працюєте ви?

Оставить комментарий

Радимо матусям!
(Русский)

Программа развития детей от 1 года до 7 лет ВундеркиндикИ.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.