Вихователь, який стоїть на рівні сучасного ходу віховання, відчуває себе живим, діяльним членом великого організму, що бореться з неуцтвом і пороками людства... живою ланкою між минулим і майбутнім, могутнім ратоборцем істини і добра, і усвідомлює, що його справа, скромна зовні, - одна з найвеличніших справ історії.
К.Д. Ушинський
Проект було створено наприкінці 2007 року. Його мета – поширення педагогічних знань серед тих, хто причетний до виховання дітей до семи років. Тут розміщено інформацію з галузі знань під загальною назвою «Дошкільна педагогіка». Це одночасно складна і цікава наука, хоча іноді здається, що немає більш простих та зрозумілих знань. Але це тільки на перший погляд. Беручи інформацію з різноманітних джерел – наукових досліджень, психолого-педагогічної літератури, передового педагогічного досвіду, порад представників старших поколінь, повсякденного життя – ми стикаємось з тим, що з’явилися нові вимоги, а значить – нові завдання. Тому за старими методами виховувати наших дітей стає неможливим і необхідно здійснювати пошук нових методів, форм організації, засобів. Звичайно, ми не будемо забувати про класичні підходи до вирішення різноманітних педагогічних проблем, але все одно будемо шукати нове, випробувати різноманітні технології і методики для того, щоби розв’язати головне педагогічне завдання – зробити дітей щасливими, надати їм можливість бути здоровими, розвиватися і самореалізовуватися.
Запрошуємо до інтерактивного спілкування татусів і матусь, дідусів та бабусь, братиків і сестричок, тіток і дядьків, хрещених батьків, бабусь і дідусів, вихователів та методистів дошкільних навчальних закладів, викладачів педагогічних спеціальностей, пошукувачів і аспірантів, науковців і всіх тих, хто не байдужий до виховання підростаючого покоління. Сподіваємось, що кожен з вас здайте потрібну інформацію у запропонованих розділах, відповідно віку дитини, скористається підказками про цікаву та корисну літературу, порадами пренатальних педагогів. Давайте думати, шукати, спостерігати, дивуватися і радіти разом!
Автор проекту
Суржанська Вікторія Анатоліївна
|