Російська  Українська
   

ДОШКОЛЯТА

   

авторський сайт про виховання дітей


від народження до семи років

Меню сайту
Бібліотека
Про цікаве
Головна
 

Вихователь, який стоїть на рівні сучасного ходу віховання, відчуває себе живим, діяльним членом великого організму, що бореться з неуцтвом і пороками людства... живою ланкою між минулим і майбутнім, могутнім ратоборцем істини і добра, і усвідомлює, що його справа, скромна зовні, - одна з найвеличніших справ історії.


К.Д. УшинськийПроект було створено наприкінці 2007 року. Його мета – поширення педагогічних знань серед тих, хто причетний до виховання дітей до семи років. Тут розміщено інформацію з галузі знань під загальною назвою «Дошкільна педагогіка». Це одночасно складна і цікава наука, хоча іноді здається, що немає більш простих та зрозумілих знань. Але це тільки на перший погляд. Беручи інформацію з різноманітних джерел – наукових досліджень, психолого-педагогічної літератури, передового педагогічного досвіду, порад представників старших поколінь, повсякденного життя – ми стикаємось з тим, що з’явилися нові вимоги, а значить – нові завдання. Тому за старими методами виховувати наших дітей стає неможливим і необхідно здійснювати пошук нових методів, форм організації, засобів. Звичайно, ми не будемо забувати про класичні підходи до вирішення різноманітних педагогічних проблем, але все одно будемо шукати нове, випробувати різноманітні технології і методики для того, щоби розв’язати головне педагогічне завдання – зробити дітей щасливими, надати їм можливість бути здоровими, розвиватися і самореалізовуватися.

Запрошуємо до інтерактивного спілкування татусів і матусь, дідусів та бабусь, братиків і сестричок, тіток і дядьків, хрещених батьків, бабусь і дідусів, вихователів та методистів дошкільних навчальних закладів, викладачів педагогічних спеціальностей, пошукувачів і аспірантів, науковців і всіх тих, хто не байдужий до виховання підростаючого покоління. Сподіваємось, що кожен з вас здайте потрібну інформацію у запропонованих розділах, відповідно віку дитини, скористається підказками про цікаву та корисну літературу, порадами пренатальних педагогів. Давайте думати, шукати, спостерігати, дивуватися і радіти разом!

Автор проекту
Суржанська Вікторія Анатоліївна

Партнери сайту

Видавнича група "ОСНОВА"

Статистика

Каталог детских ресурсов 
KINDER.RU

Всі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів, посилання на doshkolyata.com.ua обов'язкове!
Copyright © 2007 - 2012 "ДОШКОЛЯТА"