Информацию о воспитании ребенка какого возраста Вы ищете?

View Results

Loading ... Loading ...
Хотите получать статьи с сайта себе на почту? Заполните форму ниже:

Ваш e-mail: *
Ваше имя: *

postheadericon Главная

Вихователь, який стоїть на рівні сучасного ходу віховання, відчуває себе живим, діяльним членом великого організму, що бореться з неуцтвом і пороками людства… живою ланкою між минулим і майбутнім, могутнім ратоборцем істини і добра, і усвідомлює, що його справа, скромна зовні, – одна з найвеличніших справ історії.

К.Д. Ушинський

Вітаю вас на ДОШКОЛЯТАХ!

Мене звати Вікторія.

З 1999 року я займаюсь улюбленою та цікавою справою – навчаю студентів дошкільного факультету чудовій професії – вихователя.

Я викладаю курс “Дошкільна педагогіка”, керую педагогічною практикою у дошкільних навчальних закладах, курсовими та дипломними роботами, науково-дослідницькою діяльністю аспірантів та співпошукувачів.

Щоби розширити свою аудиторію створила авторський сайт.

Проект “Дошколята” було стоврено наприкінці 2007 року. Його мета – пропаганда педагогічних знань серед тих, хто причетний до виховання дітей до семи років. Пропоную інформацію з галузі знань під загальною назвою “Дошкільна педагогіка”. Це складна і цікава наука, хоча інколи може здаватися, що немає більш простих та зрозумілих знань. Але це тільки на перший погляд. Отримуючи інформацію з різноманітних джерел – наукових досліджень, психолого-педагогічної літератури, передового педагогічного досвіду, порад представників старшого покоління, повсякденного життя – ми стикаємося з тим, що з’явилися нові вимоги, а значить – нові завдання. Тому не можна виховувати дітей, як раніше. Це просто неможливо.  Ми будемо добирати нові методи, форми організації, засоби. Звісно, ми не будемо забувати про класичні підходи до вирішення різноманітних педагогічних проблем, але все одно будемо шукати нове, апробовувати різноманітні технології та методики з тим, щоби вирішити найголовніше педагогічне завдання – зробити дітей щасливими, надати їм можливість бути здоровими, розвиватися та самореалізовуватися.

Запрошую до інтерактивного спілкування тат, мам, братиків та сесричок, тіток і дядьок, хрещених батьків, бабусь і дідусів, вихователів і методистів дитячих садків, викладачів педагогічних спеціальностей, пошукувачів та аспірантів, науковців, усіх, хто не байдужий до виховання підростаючого покоління. Сподіваємось, що кожен з вас знайде потрібну інформацію у запропонованих розділах, відповідно віку дитини, скористається підказками про цікаву та корисну літературу, порадами пренатальних педагогів.  Давайте думати, шукати, спостерігати, дивуватися і радіти разом!

Автор проекту

Суржанська Вікторія Анатоліївна

6 комментариев к записи “Главная”

 • Виктория Анатольевна!
  Поздравляю!!! Сайт заиграл новыми красками. Терпения Вам, настойчивости и благодарных посетителей.

 • Viktoria:

  Благодарю, коллега! Взаимно.

 • Красивый дизайн сайта.Ответственное дело учить будущих учителей. Спасибо за вашу работу от “бывшего студента”. С самыми теплыми чувствами вспоминаю свою учебу в Полтавском пединституте. Успеха вашим “дошколятам” и Вам.

  • Viktoria:

   Спасибо за поддержку и добрые слова. Это окрыляет и заставляет работать еще усерднее.

 • Приятно познакомиться, Виктория. С удовольствием буду залетать на ваш сайт. На первый взгляд – симпатичный, потихоньку познакомимся.

 • Здравствуйте, Виктория!
  Моя младшая дочка только пошла в садик, а старшая идет в 1 класс. Буду заглядывать к вам и вы тоже приходите в гости!