Дошколята рекомендуют

(Русский)

postheadericon День народження “ДОШКОЛЯТ”

За вікном сніг… У дорослих передсвяткові турботи. Діти в очікуванні ялинки і подарунків… Не виключення й мої ДОШКОЛЯТА. Але у нас є ще один особливий привід.

27 грудня 2007 року сайт ДОШКОЛЯТА вперше знайшов своє місце проживання у мережі Інтернет. Ми хвилювались, переживали нові відчуття, святкували. Оглядаючись на минулі роки, можу сказати одне: наявність сайту є постійним стимулом до саморозвитку, зростання, набуття нових знань та навичок.

За свої п’ять років ДОШКОЛЯТА чотири рази змінювали зовнішній вигляд та структуру, з безплатного хостінгу (який тривав усього 3 місяці) перейшли на платний, знайшли нових друзів, отримали можливість спілкуватися зі своїми читачами. Дякую усім, хто підтримував нас у ці роки, йшов разом з нами одним шляхом, радив, надихав на пошук нових форм подання матеріалу, підготовки відео (якого тепер буде більше)… Отже, був з ДОШКОЛЯТАМИ.

2012 рік став знаковим для розвитку сайту. Саме у цьому році, завдяки колезі Лії Олійник, я навчилася адмініструвати сайт самостійно. Влітку ми удвох пройшли навчання. Його наслідком став новий вигляд ДОШКОЛЯТ  і новий сайт СЕМЕЙНЫЕ СЕКРЕТЫ Лії Олійник. Вивчаючи ази і тонкощі роботи у WordPress, мы із захопленням творили, раділи та засмучувались разом, підтримуючи одна одну. Складно бути адміністратором, дизайнером, автором статей і відеоматеріалів, менеджером одночасно. Сподіваємось, що наші читачі помічають нашу копітку і старанну роботу.

Хочу поділитися з читачами сайту дивовижним висловлюванням засновника реджо-педагогікии Лоріса Малагуцці. Вважаю, що це висловлювання може стати провідною ідеєю, яка допоможе нам, дорослим, виховувати наших дітей щасливими:

“У дитини сто мов, сто рук, сто думок, сто способів думати, грати і говорити.Сто способів слухати, захоплюватись, любити.  Сто радісних почуттів, щоби співати і розуміти сто світів, щоби робити відкриття. У дитини сто мов, але у неї крадуть дев’яносто дев’ять з них. Школа і культура відділяють голову від тіла. Вони вчать: думати без рук, робити без голови, слухати мовчки, розуміти не радіючи, а любити і захоплюватися тільки на Пасху і Різдво. Вони вчать: відкривати вже існуючий світ, а дев’яносто дев’ять зі ста світів крадуть. Вони вчать: гра і праця, реальність і фантазія, наука і уява, небо і земля, розум і мріх – речі несумісні одна з одною. Отже, вчать, що немая ніякої сотні. Дитина каже: сотня є”.

Сподіваюсь, що разом з ДОШКОЛЯТАМИ ми залишимось вірними основним цінностям дитинства. Будемо зростати і радіти разом з нашими дітьми, відкривати світ і дивуватися його незвичності так, як роблять це малюки. Будемо відкритими і безпосередніми, добрими і некорисливими. Нехай чистота дитячих душ зцілює нас дорослих, робить щасливішими у наших повсякденних справах і турботах. Повертайтеся у дитинство і залишайтеся у ньому!

До нових зустрічей на сторінках сайту!

Прочтите также:

1 комментарий к записи “День народження “ДОШКОЛЯТ””

  • С Днём рождения, с пятилетием “Дошколята”!!! Солидный возраст для сайта. Успехов, процветания и до новых встреч на страницах наших сайтов!

Оставить комментарий

Радимо матусям!
(Русский)

Программа развития детей от 1 года до 7 лет ВундеркиндикИ.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.