postheadericon Що дає гомеопатія дитині яка росте

Ми вже маємо загальні уявлення про гомеопатію. Закономірним буде запитання батьків: чи може гомеопатія допомоги моїй дитині? В даній публікації Людмила Іванівна розповідає саме про це.

Вже давно підмічено, якщо дитина перебуває під спостереженням класичного гомеопата з народження, вона виросте здоровою, розумною, сильною і навіть красивою. Отримуючи час від часу необхідну допомогу, її організм легко і швидко подолає будь які патологічні прояви в організмі. Щоби не пропустити момент необхідності розпочати конституціональне лікування бажано час від часу спілкуватися з гомеопатом.

Найкращий варіант для такого спостереження – це сімейний гомеопат, який багато років допомагає сім’ї та встиг стати добрим другом для цієї сім’ї. Такий гомеопат одразу помітить тривогу в очах батьків, запитає, що трапилось, помітить порушення у поведінці дитини, її блидий вигляд, депресивний стан тощо.

Гомеопатія є справжньою сімейною медициною, оскільки гомеопат може допомогти усій родині, не направляючи до вузьких спеціалістів-алопатів, як роблять це представники офіційної медицини. Він також зможе навчити матір, батька або бабусю застосовувати гомеопатичні методи зцілення у гострих ситуаціях, які виникають у кожній родині, і навіть тоді, коли його втручання вимагається дуже рідко.

Людмила Іванівна Каменєва

Прочтите также:

2 комментариев к записи “Що дає гомеопатія дитині яка росте”

  • Отличная статья. Полностью согласен про классическую гомеопатию и слова, что если ребенок под наблюдением классического гомеопата, то все будет хорошо.

    • Благодарю, Алексей. Гомеопатия действительно удивительное средство. Жаль только, что многие разочаровываются в ее действии, когда сталкиваются с людьми, далекими от настоящего призвания исцелять людей.

Оставить комментарий

Радимо матусям!
(Русский)

Программа развития детей от 1 года до 7 лет ВундеркиндикИ.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.