Дошколята рекомендуют

(Русский)

postheadericon Чи допоможе гомеопатія дітям із затримкою розвитку?

Сучасна статистика щорічно фіксує постійно зростаючу світову тенденцію до погіршення стану здоров’я людей. Нажаль, ми стаємо свідками збільшення кількості хворих дітей. Стикаючись з проблемами затримки розвитку, дитячої інвалідності, батьки таких дітей вступають у боротьбу із хворобою, долаючи багато проблем. А чи може гомеопатія допомогти таким дітям? Чекаємо відповідь на це запитання від нашого експерта – Людмили Іванівни Каменєвої.

Безсумнівно домопоже. Завжди можна знайти вихід навіть у найскладніших випадках.

Але вірішальне значення у цьому випадку має вік. Найбільш сприятливим є вік немовляти – до року. Якщо у цей період дитина пройде конституціональне лікування, буде можливим попередити розвиток багатьох хвороб у майбутньому, знешкодити наслідки патологічної вагітності та пологів, швидко впоратися з проблемами, які виникли зі здоров’ям чи розвитком.

Виявлена до двох років патологія психічного або розумового розвитку може бути повністю знята та не здійснить негативний вплив на життя дитини, оскільки у цей період мозок активно розвивається і дитина легко відгукується на гомеопатичну допомогу.

Більшість батьків помічають патологію психо-мовленнєвого розвитку лише після двох років. Тому дуже важливо одразу ж звернутися до гомеопата, оскільки деякі відділи головного мозку завершують свій розвиток до трьох років та після цього віку відновити деякі функції нервової системи буде неможливо.

Психіка та емоційний стан дитини дуже пластичні до шестирічного віку і саме до цього віку можливо дуже ефективно боротися з проблемами, які виникають у цих сферах. Наприклад, синдром дефіциту уваги та гіперактивність найбільш ефективно лікується гомеопатією до шести років, особливо, якщо хвороба не ускладнена затримкою психічного розвитку.

Формування головного мозку завершується до дев’яти років, після цього відновити повністю роботу головного мозку неможливо, тому у важких випадках органічного ураження мозку слід прагнути до якомога більше встигнути зробити для реабілітації дитини до дев’яти років.

Найбільш небезпечним для проблемних дітей є підлітковий вік, оскільки гормональні порушення часто викликають сильне погіршення і саме гомеопатія допоможе такій дитині пройти через пубертатний період.

Окрім гомеопатичного лікування повинні застосовуватися й інші методи реабілітації дитини: розвиваючі та логопедичні методики, дефектологія, різні види масажу та інші немедикаментозні види допомоги.

Дуже часто батьки витрачають багато років на те, щоби допомогти дитині засобами звичайної медицини, витрачають великі гроші на спеціалістів у всіх можливих традиційних галузях медицини та ліки. Вони дуже пізно починають розуміти, що така допомога призводить до покращення тільки при прийомі ліків, а після курсу лікування щоразу стає гірше, ніж було до нього. В результаті дитина стає постійним споживачем великої кількості ліків, часто наркотичних, а при цьому її хвороба постійно прогресує у гірший бік. Батьки розуміють, що далі так жити неможливо, здоров’я дитини втрачається щодня, але альтернативи лікуванню не бачать.

Попри те, така альтернатива є – це класична гомеопатія. Гомеопат спочатку поступово переведе таку дитину на гомеопатичні ліки. Вони не викливають побічних ефектів та звикання, впливають на саму причину хвороби, а не її наслідки, діють безвідмовно доти, доки вони необхідні організму, підтримують та укріплюють імунітет, а не пригнічують його. З часом хворобу буде зупинено і необхідність у постійному прийманні ліків зникне.

Людмила Іванівна Каменєва

Прочтите также:

Оставить комментарий

Радимо матусям!
(Русский)

Программа развития детей от 1 года до 7 лет ВундеркиндикИ.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.