postheadericon Як знайти гарного класичного гомеопата

Після попередніх статей Людмили Іванівни у читачів “ДОШКОЛЯТ” може виникнути запитання: “Як же знайти гарного лікаря-гомеопата”? У цій публікації ви зможете знайти загальні рекомендації, як це зробити.

Як і гарні лікарі-алопати, гарні гомеопати завжди зайняті своєю безпосередньою роботою – зціленням пацієнтів. Ви рідко побачите їх серед докторів наук, завідувачів, лекторів, серед учасників рейтингових телепередач. Гомеопати є, насамперед, практиками, адже саме досвід є цінним у їх роботі найбільше. Тому шукати гарного гомеопата краще за все за відгуками пацієнтів. Багато з видатних гомеопатів не мали спеціальної медичної освіти і набували її у процесі самоосвіти. Це пов’язано з тим, що сприйняти концепцію гомеопатичного лікування легше людині, яка не пройшла багаторічне навчання алопатичним методам роботи.

В Україні діяльність гомеопата прирівнюється до народного цілительства. Частково це дійсно так, оскільки у країні немає спеціалізованих гомеопатичних коледжів та інститутів, існують тільки невеликі курси для тих, хто має базову медичну освіти (закінчив звичайний медінститут). Білшість класичних гомеопатів вчиться за зарубіжними виданнями, проходить курси за кордоном, що безумовно дуже дорого та завдає чимало клопоту. Тому робота гомеопата коштує дорого, проте самі ліки є дешевими. А в результаті гомеопатичне лікування виходить набагато дешевше і проходить швидше.

Гарного гомеопата можна зустріти і у офіційному медичному закладі, і серед тих, хто займається самоосвітою і зцілює людей. Там само можна зустріти й шарлатанів, й безвідповідальних людей. Тому найкращим способом оцінки гомеопата є оцінка результатів його роботи з іншими пацієнтами.

Під час першого візиту до гомеопата корисно одразу ж оцінити його роботу. На першому прийомі! Істиний класичний гомеопат ніколи не буде:

1) Намагатися встановити точний діагноз, застосовуючи різноманітні методи діагностики і направляючи на аналізи. Хоча обов’язково поцікавиться наявними медичними заключеннями, адже чим більше він знає про пацієнта, тим точніше підбере ліки і тим швидше ви відчуєте покращення стану здоров’я.

2) Призначати часті дози у сухому вигляді, надовго залишати вас без свого контролю на тривалий період. Наприклад, він говорить: “Приймайте 1 (або 2,3) рази на день по 6 крупок, через місяць приходьте” або “Приходьте, коли закінчиться флакон”. Справжній класик або дає одну дозу ліків на тривалий період (тиждень, місяць тощо) і призначить наступний прийом після їх закінчення. Або просить вас розвести дозу ліків у воді і приймати лікарський розчин часто, але невеликими порціями, розділяючи таким чином цілу дозу на багато частин. У другому випадку він зобов’язаний контролювати процес лікування, підтримуючи зв’язок з пацієнтом у зручний для обох спосіб.

3) Виписувати комплексний гомеопатичний препарат, які так люблять призначати останнім часом звичайні лікарі, оскільки усвідомлюють неефективність, а часто і шкоду такого призначення. У такому випадку пацієнт отримає або тимчасове полегшення, або загострення хвороби. Той, цілитель, що дотримуєтсья гомеопатичних законів, буде призначати однокомпонентні препарати виключно індивідуально. При цьому їх може бути декілька. Часто гомеопати призначають основний препарат і 1-2 додаткових з найрізноманітнішими цілями. Крім того, у будь-який момент окрім хронічної хвороби може виникнути якесь загострення, – тоді знадобиться інший (інтеркурентний) препарат.

4) Лікувати вас за діагнозом. Наприклад, ви можете почути: “Ось вам ліки від головного болю…”. Справжній класичний гомеопат буде лікувати вас як цілісний організм, беручи до уваги усі ваші симптоми і навіть характер. Часто, на початку лікування спостерігається посилення фізичних симптомів на фоні загального покращення самопочуття. У такому випадку гомеопат поводиться впевнено і просить вас не турбуватися, адже це загострення підтверджує правильність вибору ним преперату і скоро зникне зовсім. Гомеопат, що розділяє водну дозу на дрібні частки, має більші шанси уникнути такого загострення на початку лікування.

Після першого спілкування з гомеопатом варто дослухатися і до внутрішнього голосу – інтуїції, адже ви будете змушені  довіряти цій людині і виконувати усі її призначення. У протилежному випадку ефективність лікування помітно знизиться.

Людмила Іванівна Каменєва

Прочтите также:

Оставить комментарий

Радимо матусям!
(Русский)

Программа развития детей от 1 года до 7 лет ВундеркиндикИ.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.